top of page
_DSF0222.jpg

Camino mal - (takmer) 3 000 km pešo naprieč Patagóniou

Cestopisný fotodenník našeho prechodu Greater Patagonian Trail v Čile a Argentíne. Snažili sme sa zachovať všetky vlastnosti knihy Araroa a zároveň pozdvihnúť knihu na ešte vyššiu úroveň. Ostala tvrdá väzba a kvalitný kriedový papier, na ktorom vynikne každá fotka. Pridali sme až 100 celostránkových fotografií a vylepšili sme sadzbu knihy. Celkový počet strán je 288. V knihe nájdete ilustrované mapky aj QR kód na online mapu z našich GPS záznamov, vďaka čomu nás budete môcť sledovať podrobnejšie.


Kniha bola vydaná bez podpory vydavateľstva a síce si ju môžete zakúpiť aj v kníhkupectvách, budeme veľmi radi ak sa rozhodnete o kúpu priamo u nás a podporíte nás tak pri našich ďalších výpravách.

_DSF3569-Enhanced_edited.jpg

Araroa - 3 000 km pešo naprieč Novým Zélandom

Cestopisný fotodenník môjho prechodu Te Araroa Trailu na Novom Zélande. Kniha poctivo písaná po večeroch v stane a vydaná tak, aby robila všetkým radosť. Na tejto knihe sa nešetrilo. Samozrejmosťou je tvrdá väzba a kriedový 135g papier, na ktorom vynikne každá fotka. Pri formáte A5 má kniha 288 strán, z čoho je celostránkových fotografií viac ako 90.

 

Kniha bola vydaná bez podpory vydavateľstva a nájdete ju len na tejto stránke. Na druhej strane jej výroba nebola viazaná potrebe čo najnižších nákladov a jej zakúpením podporíte naše ďalšie výpravy.

bottom of page